Fbi bitcoin. Rekt! fbi šilko kelias bitcoin aukcionas praranda 2 usd. 4 milijardai - Bitcoin

Aukcionuose konfiskuojamos lėšos, gautos iš neveikos "darknet" rinkos, buvo parduotos įvairiems pasiūlymų teikėjams, o tai atrodo, kad dabar yra mažesnės kainos. Bullish prognozės nepasileidžia į pažangą, garsūs šalininkai, dabar signalizuojantys šešių skaičių bitukiną tiek mažai, kaip vieną ar dvejus metus.

fbi bitcoin

Net ir tuo atveju, kai Fbi bitcoin pareikalavo grynųjų pinigų pelningas bitcoin hashate po ilgo vėlavimo šių metų spalio mėnesį, jos atlaiko jau buvo milijonų dolerių, o tai dabar padidėjo keturis kartus. Dreperio kišenės Skirtumas nuo žinomų aukcionų Didelis pelnas iš pardavimo, kuris daugeliui laikomas per anksti, yra tie, kurie nusipirko fbi bitcoin.

Reaguodamas į komiškaus Fbi bitcoin nuostolius per metus po pardavimo, tuo tarpu "Zerohedge" skaitytojai greitai sujaudino federalinę agentūrą.

fbi bitcoin

Dabar jie turėtų kainuoti 2 dolerius. Gruodžio 14 d.

fbi bitcoin

Tarp atsakymų yra dar vienas priminimas apie vėluojančią kripto valiutos keitimą. Bitcoinai, sumokėti už šią picą, šiuo metu yra verti šiek tiek daugiau nei milijonai dolerių.

fbi bitcoin

Ką manote apie FTB sprendimą parduoti šilko kelio biktinus? Leiskite mums žinoti žemiau esančiose pastabose! Vaizdai mandagūs iš "Shutterstock", "Twitter" Populiarios Temos.

fbi bitcoin

Galbūt jus domina