Bitcoin chrome. Bitcoin Live

Taip yra todėl, kad galite lengvai iš naujo atidaryti esamus ankstesnio seanso skirtukus. Bet ką daryti, jei norite išsaugoti šiuo metu atidarytus skirtukus?

Pavyzdžiui, kai ką nors tyrinėjau, patekau į internetinį puslapį, kuris man būtų labai naudingas kaip įprasta nuoroda, kol baigsiu dirbti su savo projektu.

Google vertėjas-Papildyti Angliskai Post navigation Bitcoin vertėjas. Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.

Dabar žymėti tokį puslapį nėra prasmės, nes nenoriu jo saugoti amžinai. Plėtiniai siūlo tokias funkcijas kaip bet kokio skirtukų skaičiaus išsaugojimas vienu paspaudimu, kad būtų galima naudoti vėliau, skirtukų tvarkymas aplankuose, paieškos išsaugotų skirtukų paieška ir daug daugiau. Patikrinkime juos. Tikimės, kad nė minutės nesupyksite kaip aš. Galite išsaugoti visus aktyvius skirtukus, pasirinktus skirtukus arba skirtukus dešinėje arba kairėje nuo pasirinkto skirtuko.

Norėdami naudoti plėtinį, dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite plėtinio piktogramą plėtinių juostoje ir pasirinkite atitinkamą parinktį. Jūs netgi galite įgalinti sparčiuosius klavišus. Skirtukų sąrašų bitcoin chrome rasite lengvai naudojamą bitcoin chrome chrome.

Navigacija

Galite vilkti skirtukus, kad pertvarkytumėte juos skirtinguose aplankuose. Keletas kitų įdomių funkcijų yra spalvų kodavimas ir sąrašų tvirtinimas, kad būtų geriau organizuota.

Kadangi šiandien galima naudoti įvairius prie interneto prijungtus įrenginius, žiūrėti ar klausytis ką nors dirbant yra pakankamai lengva. Paveikslėlis paveikslėlyje yra tik vienas iš jų, ir jis leidžia jums turėti slankųjį langą, kuriame būtų rodomas bet koks turinys, be jūsų daromo dalyko. Tai taip pat ne šiaip sau. Tai gali būti naudinga, jei bandote sužinoti, kaip ką nors padaryti savo kompiuteryje nesustojant bitcoin chrome nemažinant vaizdo įrašų skaičiaus.

Pagal numatytuosius nustatymus skirtukas bus pašalintas iš sąrašo, kai jį spustelėsite. Bitcoin chrome galite tai pakeisti plėtinio nustatymuose, jei norite, kad tinklalapiai liktų tol, kol juos ištrinsite rankiniu būdu. Tai sutvarko jūsų išsaugotus skirtukus kolekcijose, kurie iš esmės yra aplankai. Kai reikia iš naujo atidaryti skirtukus, galite arba atidaryti visą kolekciją, arba pasirinkti skirtukus rankiniu būdu.

Bitcoin vertėjas.

Jei jums nebereikia tam tikrų skirtukų, ištrinkite juos - nepamirškite, kad plėtinys juos išsaugo tik laikinai. Kitos funkcijos apima kolekcijų sinchronizavimą ir tamsųjį režimą.

usb bitcoin kasybos įrenginys pirkti bitcoin į usd šiandien

Patarimas: Norėdami sukurti naują kolekciją, spustelėkite raudoną piktogramą apačioje. Dabar tai nebūtų problema kitiems, bet tam naudoju kitą plėtinį, t. Aš labai norėčiau, kad būtų galima naudoti šį plėtinį netapus numatytuoju pradiniu puslapiu.

  1. 5 geriausi „Chrome“ plėtiniai, skirti išsaugoti atidarytus skirtukus - Technologijos Gidai -
  2. Forex indėlių bitcoin

Tai paprastas skirtukų tvarkyklė, rodanti visus atidarytus skirtukus, kai jį įjungiate. Galite išsaugoti vieną skirtuką arba visus atidarytus skirtukus spustelėdami žvaigždutės piktogramą. Panašiai kaip ir kiti skirtukų tvarkytuvai, šis plėtinys taip pat leidžia tvarkyti skirtukus aplankuose.

Kaip „Picture-in-Picture“ naudoti „Chrome“

Skirtumas tas, kad spustelėję plėtinį aplankus galite patikrinti tiesiai iš iššokančio lango. Jei norite tvarkyti skirtukus geriau, turėtumėte atidaryti skirtukų tvarkyklę spustelėdami trijų taškų piktogramą tame plėtinyje. Galite importuoti arba eksportuoti skirtukus ir netgi rūšiuoti.

Kai reikia atidaryti skirtukus, galite juos atidaryti per iššokantįjį langą arba skirtukų tvarkyklę.

ngan hang nha nuoc viet nam nam cam bitcoin crypto bot nemokamai

Šio plėtinio trūkumas yra tas, kad jis nesiūlo jokių papildomų pritaikymo funkcijų, tokių kaip spalvų kodavimas, valdymas to, kas vyksta spustelėjus nuorodą ir pan. Gaukite nemokamą 0 001 btc bičiulis Kartais užuot išsaugojus pasirinktus skirtukus, norima išsaugoti visą seansą.

Bitcoin Live - „Chrome“ internetinė parduotuvė

Bitcoin chrome praverčia, kai atidaromi keli skirtukai, susiję su ta pačia tema. Pavyzdžiui, jei tyrinėjote reikalingą bitcoin chrome vėliau, tiesiog išsaugokite visą sesiją. Seanso metu galite atidaryti atskirą skirtuką arba atidaryti visus skirtukus.

Kai baigsite seansą, pašalinkite jį dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite seanso pavadinimą ir pasirinkite Ištrinti. Siūlomi trys skirtukų saugojimo būdai - išsaugokite visus skirtukus jų neuždarydami, išsaugokite ir uždarykite visus skirtukus ir išsaugokite tik pasirinktus skirtukus.

bitcoin adózás bitcoin piniginės uodegos

Pasirinkę paleiskite plėtinį ir pažymėkite laukelį šalia Tik išsaugoti pasirinktus skirtukus. Pasirinkti skirtukai bus išsaugoti grupėje.

bitcoin apie tradingview kraken bitcoin market

Visos skirtukų grupės bus pasiekiamos tame bitcoin chrome ekrane. Spustelėkite jį, norėdami pamatyti jame esančius puslapius, arba spustelėkite Atidaryti, kad paleistumėte visus puslapius. Kai naudojate šią funkciją, sukuriamas naujas aplankas, kuriame žymimi visi jūsų atidaryti skirtukai.

Vėliau, kai jų prireiks, turite pereiti į žymių aplanką ir atidaryti visus puslapius naudodami savąją parinktį. Išsamiai patikrinkime veiksmus.

Meniu pasirinkite Pažymėti visus skirtukus. Pasirinkite vietą, kurioje norite sukurti naują aplanką.

ledgerx bitcoin parinktys bitcoin akcijų kaina usd

Suteikite jam tinkamą pavadinimą, pvz. Patarimas: Turėtumėte sukurti atskirą aplanką, kuriame galėsite išsaugoti sesijas poaplankiuose.

Bitcoin price ticker

Dešiniuoju pelės mygtuku spustelėkite jį ir pasirinkite norimą jų atidarymo būdą. Galite atidaryti tame pačiame lange, naujame lange arba inkognito režimu. Pirma, jūsų žymės nėra perpildytos laikinais duomenimis.

Antra, tokie plėtiniai neleidžia kaupti skirtukų, o tai savo ruožtu padeda atlaisvinti atmintį jūsų kompiuteryje.

  • Что бы ни случилось, коммандер Тревор Стратмор всегда будет надежным ориентиром в мире немыслимых решений.
  • «Он не хотел, чтобы это зашло так далеко, - говорила она .
  • Молодой программист приходил когда-то в «Нуматек», тогда он только что окончил колледж и искал работу, но Нуматака ему отказал.
  • Может быть, ключ связан с количеством человеческих жертв, оценочной суммой нанесенного ущерба в долларах… - Она замолчала, снова вчитываясь в текст.
  • damris.lt: Iki 8 € bonusas - Bonusway
  • Pirkti bitcoin airija

Kitas: Mėgsti tvarkyti daiktus? Naujausios Publikacijos

Galbūt jus domina