Bitcoin biudžetas, VMI pirmąsyk realizavo konfiskuotas kriptovaliutas – į biudžetą įkrito 6,4 mln eurų

Navigacija

VMI pirmąsyk realizavo konfiskuotas kriptovaliutas — į biudžetą įkrito 6,4 mln eurų www.

ufx bitcoin

Asociatyvi nuotr. Valstybinė mokesčių inspekcija VMI pirmąsyk realizavo konfiskuotas kriptovaliutas. Rezultatas — valstybės biudžetas pasipildė 6,4 mln.

Realizavo pirmą kartą m. VMI informuoja, jog pirmą kartą realizavo konfiskuotas kriptovaliutas, kurias pardavus į valstybės biudžetą pervestą 6,4 mln. Sklandus kriptovaliutų iškeitimas į eurus truko beveik parą.

Bitcoinas, dar vadinamas BTC, yra pirmasis iš sukurtų kriptovaliutų. Šiai dienai niekas nežino, kur yra ir kas yra jos kūrėjas Satoshi Nakamoto. Šiandien BTC vertė įvairiose šalyse skiriasi. Jau pasiekė maksimalią Didelis Bitcoin pirkimo ar investavimo privalumas yra tas, kad nereikia pirkti viso Bitcoino ir galite investuoti į jo dalis.

Pasirengiant virtualių valiutų keitimui į eurus reikėjo sukurti virtualios valiutos piniginę — į ją perkeltos iš teisėsaugos institucijos gautos kriptovaliutos, parengti virtualios bitcoin biudžetas pardavimo sąlygas.

Skatina nelegalius verslus ir mokesčių slėpimą Kriptovaliutos yra vis populiarėjančios virtualios skaitmeninės valiutos, naudojamos tik interneto erdvėje.

bitcoin twitter

Ši valiuta neturi fizinių ekvivalentų — banknotų ir monetų. Apie virtualiąsias valiutas pasaulis sužinojo metais. Pirmuosius virtualiuosius pinigus, pavadintus bitkoinais angl.

tradingview btc idėjos

Bitcoinsukūrė Satoshi Nakamoto, vėliau paslaptingai pradingęs iš interneto erdvės. Kriptovaliutų atsiradimas paskatino įvairių nelegalių verslų internete paplitimą. Pavyzdžiui, pasinaudojus šiomis valiutomis, internete galima bitcoin biudžetas narkotikų, ginklų ir pan.

ar bitcoin grįš atgal

Todėl virtualiosios valiutos sulaukia vis daugiau teisėsaugos dėmesio. Kriptovalutos riirvalumai — alternatyva tradicinei valiutai, minimalūs mokesčiai, lyginant su užsienio kreditinių kortelių mokesčiais el.

btc delhi forma

Planuojama, kad ateityje pavedimai atsiskaitant kriptovaliutomis taps saugesni ir greitesni.

Galbūt jus domina