Anonimizuoti bitcoin

Knygos pirkimas internetu baigėsi grasinimu paviešinti asmeninę informaciją

Nors per pastaruosius metus buvo nutekinta daugiau nei 4,1 milijardo įrašų, smulkūs verslai neretai linkę galvoti, jog yra per maži, kad įsilaužėliai į juos kreiptų dėmesį.

Nuorodos kopijavimas

Asociatyvi nuotr. Dažniausiai anonimizuoti bitcoin nutekintų įrašų galima rasti užsiregistravusio žmogaus elektroninį paštą ir slaptažodį.

btc d prekybos požiūris

Nors iš pirmo žvilgsnio tai gali pasirodyti kaip menkos svarbos informacija, šiandien sukčiai ją geba panaudoti netgi tokiems piktavališkiems kėslams kaip pinigų išviliojimas.

Dauguma atvejų, į kurias žmones bando įvilioti internetiniai vagysremiasi tais pačiais principais — šantažu ir netikėtumo faktoriumi.

bitcoin kalėdų dovanos

Visgi, niekuomet nesusidūrus su panašia situacija, gali tekti gerokai pasukti galvą kas yra tiesa, kas melas. Įmonių atsakomybė apsaugoti klientus Įsivaizduokite hipotetinę situaciją: jaunas vaikinas Gytis nusprendė nusipirkti knygą nišiniame elektroniniame knygyne.

Account Options

Prieš perkant knygą reikėjo prisiregistruoti — įvesti elektroninio pašto adresą, susikurti slaptažodį ir pateikti bendrinę informaciją apie save. Tai padarius buvo galima tęsti pirkimą, kuris buvo atliktas per autorizuotus mokėjimo partnerius.

como fazer indėlių nėra mercado bitcoin

Knyga pas Gytį atkeliavo per kelias savaites. Atrodė, jog nėra ko nerimauti.

renko crypto

Tačiau po pusmečio Anonimizuoti bitcoin pasiekė žinutė, jog jo duomenys buvo nutekinti. Į minėtojo knygyno duomenų bazę buvo įsilaužta ir visa joje buvusi informacija pateko į programišių rankas. Anksčiau įmonės galėdavo tokią, kompanijos reputacijai nepalankią informaciją, nutylėti. Dabar, įsigaliojus Mycelium pirkti bitcoin duomenų apsaugos reglamentui BDAR ir neįspėjus vartotojų, apie tai, kad jų duomenys buvo pažeisti, skiriamos didelės baudos.

Video: Kriptovaliutos kasimas - ar apsimoka kasti kriptovaliutas? 2021, Birželis

Pagrindinis įrankis — šantažas Tai, jog jo duomenys buvo nutekinti, Gyčiui nekėlė didelio susirūpinimo, juk kiekvieną dieną įsilaužėliai pavagia tūkstančius slaptažodžių. Anonimizuoti bitcoin žmonių, tame tarpe ir jau minėtų smulkiųjų verslų yra linkę galvoti, kad jie yra nepakankamai svarbūs ar pasiturintys, jog būtų įdomūs potencialios naudos ieškotojui.

Visgi, įsilaužėlio galutinis motyvas — finansinė nauda — ir visai nesvarbu kaip ji ir iš kieno ji bus gauta. Iš tamsiojo interneto nusipirkę tūkstančius pašto adresų ir slaptažodžių vagys dažniausiai naudoja tradicinę elektroninių laiškų šantažo taktiką: Sukuriamas elektroninis laiškas, kuriame į gavėją kreipiamasi jo vardu, taip parodant, jog laiškas yra sukurtas asmeniškai jam, o ne išsiųstas didelei vartotojų bazei.

maišytuvas bitcoin xapo

Įtraukiama konfidenciali asmeninė informacija, kaip kad elektrinio pašto slaptažodis, siekiant sukelti pažeidžiamumo jausmą. Pagrasinama paviešinti asmeninę informaciją arba, pavyzdžiui, visai asmeninių kontaktų duombazei išsiųsti nuotraukas gautas naudojantis jo kompiuterio kamera.

Galiausiai, laiške teigiama, jog asmeninės informacijos paviešinimo galima išvengti tik pervedus tam tikrą pinigų sumą į nurodytą Bitcoin sąskaitą, kuri leidžia anonimizuoti pinigų gavėjo tapatybę Patikrinkite dalį anonimizuoti bitcoin internete Būtent toks laiškas pasiekė ir straipsnio veikėjo — Gyčio — pašto dėžutę.

bitcoin pagrindiniai mažmenininkai

Nors vaikinas žinojo, kad jo duomenys buvo nutekinti, perskaitęs grasinantį laišką šoko būsenoje apie tai net nesusimąstė. Laiško tonas dažniausiai būna bauginantis, tad nors nuojauta ir kužda, kad tai pinigų siekiančio žmogaus melas, intuityviai norisi gintis nuo potencialios grėsmės.

Atsiliepimai

Gavus tokio tipo elektroninį laišką svarbu nepasimesti ir nukopijavus teksto fragmentą patikrinti jį internete. Didelė tikimybė, kad tokių laiškų buvo išsiųsta anonimizuoti bitcoin ir internautai forumuose anonimizuoti bitcoin dalinasi savo patirtimi.

Prepare To Ride BITCOIN CRASH BOTTOM For SAFE CRYPTO GAINS!! Altcoins Price Analysis 📈

Taip žinosite, jog tai buvo tik įsilaužėlių šantažas ir galėsite nusiraminti, kad jūsų asmeninė informacija nebus paviešinta nei šiandien, nei po savaitės.

Situacija su kuria susidūrė Gytis gali nutikti bet kam. Vis dėlto, prieš patikinti asmeninę informaciją internetinėms svetainėms svarbu atkreipti dėmesį į šiuos dalykus: Asmeninę informaciją patikėkite tik tokiems internetiniams portalams, kurie remiasi duomenų kodavimo sistemos sertifikatu SSL.

Nuorodos pradžioje taip pat galima matyti spyną.

Pasitikėjimo Bitcoin Anonimiškumas Čia pagaliau Kaip pirkti bitcoin? Kaip laikyti bitcoinus — kriptovaliutų piniginės Pasitikėjimo Bitcoin Anonimiškumas Čia pagaliau Bitcoin mikseris kaip naudotis Meet the future of branded currency. Kaip laikyti bitcoinus - kriptovaliutų piniginės - voveresnamai.

Populiariausi interneto anonimizuoti bitcoin varikliai, kaip Googleautomatiškai aptinka virusus ir išmeta perspėjamąjį ženklą internetinio puslapio viršuje. Jei taip nutiko ir jums — neignoruokite, greičiausiai ši internetinė svetainė ne tik neapsaugos jūsų duomenų, bet ir panaudos juos blogiems tikslams.

Technologija Video: Kriptovaliutos kasimas - ar apsimoka kasti kriptovaliutas? Perskaitykite tai ir įtikinkite savo draugus paaiškindami bitino. Kitoje naktį restorane išgirdau, kad vyresnė pora kalba apie tai, kaip jų sūnus sukūrė visą šimtą pinigų su šia "nauja netikra valiuta internete". Jie, žinoma, kalbėjo apie bitino.

Paieškokite kontaktinės informacijos apie paslaugos tiekėją. Jei prekes perkate iš vietinio verslo — patikrinkite jo rekvizitus, ar tokia įmonė egzistuoja ir ar nėra įsiskolinusi.

Galiausiai, prieš patikint bet kokiam verslui savo asmeninę informaciją, visuomet verta paskaityti kitus internautų atsiliepimus forumuose. Nuorodos kopijavimas Knygos pirkimas internetu baigėsi grasinimu paviešinti asmeninę informaciją Nuoroda anonimizuoti bitcoin Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.

Galbūt jus domina